Pension Kuzelka
Kuzelka logo
Bild am SeeSpeisesaal

 

Pension Kuzelka

Drevenice se nachází v malé vesničce nedaleko od města Jičín. Okolní kopce, lesy a tajemství hradu zříceniny - vše je nádherné prostředí, které zde čeká na své hosty celý rok.

V této oblasti se Románština název "Český ráj", setkávat se sandfelsen a celý Sandfelsen formace hluboké lesy, mezi tím třpytí povrch jedné z mnoha rybníků a jezer. Z mnoha pohledů otevře nádherný výhled v krásné snové krajiny, který je posetý hrady a starobylé malebné vesnice. Na severu je stále hory vyšší, až Masiv on Krkonoš a Jizerských hor je u konce. Poloha Pension Kuzelka je ideální pro návštěvníky Českého ráje: Zde lze dosáhnout nejvyšší střediscích Krkonoš Spindlerv Mlýn, Pec v těsné hodinu jízdy. p. Sněžkou a Harrachov. Zároveň se Zlatá Praha - hlavní město České republiky.

Věž v Jičíně

Pro tematicky související výlety nabízejí také dit města v okolí:

  • Jičín - její hrad krásná 750rok staré historické město, známé Tržiště, 52 m vysoká věž a krásný barokní kostel.
  • Nova PaKa- pokladnice drahých kamenů a městem s jednou z nejlepších pivo obočí čisté České republiky.
  • Dvůr Králové- Safari Park úžasných rozměry a značný počet exotických zvířat.
  • Liberec- známá Botanická zahrada, Zoo a televizní věž.
  • Hradec Králové- historické město a v blízkosti zámku Hrádek u Nechanic, který je jedním z populárních v jeho.
  • Semily- jeskyně jsem v Bozkov.

Tak jste mohli ještě dál v řadě památek. Milovníci Vítejte v létě mnoho a rozmanité možnosti musí nabídnout jim tuto oblast: plavání, cyklistika, horolezectví, Jízda na koni, plachtění, modelování, létání, lov, Střelba. V zimě pak obří hory jsou četné alpské vleky dostupné. Pobyt v i ekologicky čisté krajině, v níž také Pension Kuzelka nachází. Sliby optimálních podmínek pro zdravé cvičení, mnoho přátel a aktivní rekreace v přírodě, nazvaný 'ráj' s právem rekreanti.

Pension Kuzelka je velmi dobře vhodný pro individuální návštěvníky stejně jako pro malé skupiny a kluby. Parkování, terasa je k dispozici.

Venku je velký bazén pro volné použití hosty v Pension Kuzelka.

Objednat lze různé služby - organizované ubytování v dvojité pokoje nebo apartmány se sprchou a WC výletů a zájezdů včetně dopravní prostředek, masáže, kadeřnictví, TV atd., se satelitní TV. (jedné přistýlky možné).

Nabízíme také halbpenzion.


Těšíme se na vaši návštěvu v Českém ráji!


Dřevěnice, 507 14 Železnice, Czech Republic, Tel./fax: 00420 493 59 77 09